logo společnosti ŽALOUDEK spol. s.r.o.

ŽALOUDEK spol. s.r.o.


číslo registrace: 00000229

adresa: Na Štěpnici 111, 285 71 Vrdy - Horní Bučice

email: info (zavináč) agro-sluzby.com

tel: +420 725 586 647

web: www.agro-sluzby.com

IČ: 29038375

 

poslat uživateli zprávu

Naše firma poskytuje zemědělské služby v oblasti aplikace a dopravy kapalných hnojiv, jako je například vepřová a hovězí kejda, fugát z bioplynových stanic či lihovarnické výpalky. Jsme schopni nabídnout řešení pro malé a střední farmáře, ale stejně tak jsme schopni nabídnout řešení velkému podniku, neboť průměrná denní kapacita naší aplikační linky je 1.000 m3.

Další oblastí, se kterou Vám můžeme pomoci, je sklizeň pícnin na klíč. Tedy od posečení, přes nahrnutí a sklizení samojízdnou řezačkou až po odvoz na Váš dvůr. Pochopitelně, kteroukoliv z dříve jmenovaných služeb lze objednat i samostatně.

Podobně jako sklizeň pícnin umíme zajistit i sklizeň silážní kukuřice, kdy jsme opět schopni vám nabídnou nejen samotnou sklizeň pomocí samojízdné řezačky, ale pochopitelně i dopravu sklizené hmoty pomocí velkoobjemových návěsů.

Samojízdnou řezačkou s obilní lištou jsme pro Vás schopni zajistit i sklizeň GPS nebo energetických plodin, které vyžadují šetrné zacházení při sklizni, jako například amarant.

V neposlední řadě nabízíme i lisování sena či slámy do hranolovitých balíků a opět, jak již je naším zvykem, i k této službě jsme schopni zajistit dopravu balíků z pole pomocí samonakládacích vozů a z těchto balíků postavit úhledný stoh.

 
 

Společnost ŽALOUDEK spol. s.r.o. Vám nabízí tyto služby

žádné nabídky

zpět
© 2009 ASOL - AgroSlužby On-Line.cz - Internetový dispečink zemědělských služeb Tvorba webových stránek Studio GRAFIQUE ~ Brno